Atsiliepimai

Konsultacijos - 24/7
Šią įmonę rekomendavo draugė, ji buvo labai patenkinta atliktais darbais. Tai ir aš kreipiausi dėl vandens filtrų montavimo. Vyrai dirbo labai kruopščiai ir tvarkingai. Su vyru taip pat likome patenkinti greitai ir puikiai atliktu darbu. Rekomenduoju ir kitiems!
Jolanta
www.rekvizitai.lt
Dirba šaunūs vyrukai, kurie išmano savo darbą, visada pasiruošę padėti ir tikrai stengiasi įtikti klientams. Tikrai likau patenkintas šia įmone.
Zigmas
www.118.lt
Nepasigailėjau, kad pasirinkau UAB "Alytaus gręžiniai" įmonės paslaugas. 10 balų už visas atliktas paslaugas, darbus ir patarimus.
Aurimas
www.rekvizitai.lt
UAB "Alytaus gręžiniai" tai maža, auganti įmonė, turinti savo vizija ir sėkmingai, mažais žingsneliais einanti išsikelto tikslo link. Patiko kolektyvas, labai greitai išgręžė vandens gręžinį, puikiai viską sumontavo. Dėl kainos irgi likau patenkintas, padarė nuolaidą daugiau nei tikėjausi! Ačiū ir sėkmės.
Darius
www.ikontaktai.lt
Verti pagyros UAB „Alytaus gręžiniai“ kolektyvas. Mums montavo nuotekų valymo įrenginius, tad galiu teigti, kad darbuotojai tikrai naudojo tik kokybiškas medžiagas ir patikimą įrangą. Darbus atliko sutartu laiku, profesionaliai viską sumontavo, pabaigę darbus pilnai viską susitvarkė ir paliko objektą tvarkingą.
Ilona
www.jaunasverslas.lt

stengiamės dėl jūsų

Turime kuo pasigirti

Savo namuose švariu vandeniu bei šiltų namų jaukumu džiaugiasi ne viena dešimtis mūsų klientų visoje Lietuvoje.